Контакты:

      + 38 (044) 599-77-51

 + 38 (099) 524-59-40

 + 38 (067) 160-160-2

Е-mail: ncptua@ukr.net

ncptua@rambler.ru

Суд повернув Apple перемогу – Samsung все-таки повинна виплатити $ 120 млн

Минулої п’ятниці федеральний суд США відновив рішення журі присяжних про штраф в $ 119,6 млн, який Samsung повинна виплатити Apple за порушення трьох патентів.

Суд зазначив наявність істотних доказів обґрунтованості вердикту присяжних про порушення Samsung патентів Apple щодо функцій «slide-to-unlock» (розблокування помахом пальця) і автоматичної корекції слів, а також швидких посилань «quick links» (ця функція автоматично включає інформацію про адресу та номер телефону в посилання і дозволяє здійснювати виклик абонента натисканням на посилання. Рішення приймалося повним складом суддів Апеляційного суду по федеральному округу в Вашингтоні (округ Колумбія). У постанові, за яку проголосувало вісім суддів при трьох проти, зазначено, що попередній склад суддів цього ж суду не повинен був скасовувати вердикт у лютому минулого року.

Спочатку мова йде про рішення федерального суду Сан-Хосе, який визнав Samsung винною в порушенні патентів Apple і зобов’язав виплатити штраф у розмірі $ 119,6 млн. Ця сума включає відшкодування збитку в розмірі $ 99 млн через порушення патенту щодо функції швидких посилань. Samsung тоді оголосила про намір оскаржити цей вердикт і в лютому 2016 апеляційний суд скасував його і звільнив Samsung від виплати штрафу.

Додамо, що в той же час Апеляційний суд по федеральному округу в Вашингтоні (округ Колумбія) залишив в силі рішення суду Сан-Хосе про винність Apple в порушенні патенту Samsung з приводу технології цифрової фотографії з виплатою відшкодування збитку в розмірі $ 158,4 тис.

Джерело: Reuters

© 2000-2018 НЦПТ