Контакты:

      + 38 (044) 599-77-51

 + 38 (099) 524-59-40

 + 38 (067) 160-160-2

Е-mail: ncptua@ukr.net

ncptua@rambler.ru

Створено ліжко, яке саме застилається

Винахідники з чилійської компанії NextDream запатентували в 140 країнах світу свій новий винахід - ліжко BED, яке після натискання на кнопку провітрювання, вирівнює наволочки і простирадла, а також застилає постіль покривалом. Про цю новинку пише Frankfurter Rundschau, зазначає Кореспондент.

За словами розробників, пристрій ліжка працює виключно завдяки потоку повітря, що виходить з невеликої турбіни, вмонтованої в основу ліжка. Він проходить через спеціальну конструкцію в постільній білизні.

Голова компанії Ніно Проді сподівається, що ця новинка допоможе поліпшити якість життя людей. Проді також визнає, що ідея його друга Хосе Луїса Алегрі про ліжко, яке саме застилається здалася йому спочатку божевіллям.За словами голови NextDream, зараз компанія зайнята пошуком інвесторів і директорів підприємств, які хотіли б отримати ліцензію в Європі. У серпні один американський виробник вже виводить продукт на ринок США. Проді сподівається цього року потрапити також на ринки Канади та Мексики.Між тим, голова компанії зазначає, що винахід може допомогти інвалідам та людям похилого віку, які не в змозі самостійно доглядати за собою, пише видання. NextDream вже співпрацює з владою Чилі в рамках проекту з модернізації лікарняних ліжок.

© 2000-2018 НЦПТ