Контакты:

      + 38 (044) 599-77-51

 + 38 (099) 524-59-40

 + 38 (067) 160-160-2

Е-mail: ncptua@ukr.net

ncptua@rambler.ru

Samsung оформила патент на планшет з подвійним складанням

Днями ми розповідали про те, що компанія Samsung отримала патент на трансформовані мобільні пристрої, наділені двома сенсорними дисплеями. Мова йде про гаджети, що відкриваються подібно книзі. І ось тепер стало відомо, що південнокорейський гігант також запатентував планшет з подвійним складанням.

Ідея полягає у створенні мобільного пристрою, що складається з трьох частин. У складеному вигляді гаджет можна буде використовувати як фаблет: власник отримає доступ тільки до однієї з трьох сенсорних панелей. При цьому можна буде скористатися тильною камерою.

При розкладанні пристрої корисна площа екрану збільшиться в три рази. При цьому можливі різні варіанти організації робочої області: скажімо, дві третини дисплея можуть бути відведені під основне зображення, а третина — під висновок службової інформації або спеціалізованих органів управління в тому чи іншому додатку.

Теоретично планшет нового типу можна буде розкрити таким чином, що дві секції з дисплеями будуть повернені до користувача, а третя — в протилежну сторону. Це дозволить реалізувати нестандартну схему управління, коли пальці будуть торкатися до сенсорної панелі на зворотному боці гаджета.

Так чи інакше, але про можливі терміни практичної реалізації ідеї поки нічого не повідомляється.

© 2000-2018 НЦПТ