Контакты:

      + 38 (044) 599-77-51

 + 38 (099) 524-59-40

 + 38 (067) 160-160-2

Е-mail: ncptua@ukr.net

ncptua@rambler.ru

«Київхліб» подав позов проти Roshen через «Київський торт»

Компанія «Київхліб» подала до Господарського суду Києва позов проти кондитерської корпорації Roshen з проханням визнати за собою право користувача на оформлення упаковки «Київського торта». Про це йдеться в ухвалі суду від 14 червня.

Зокрема, згідно з документом, «Київхліб» просить визнати за собою право на використання в упаковці таких елементів: верхня етикетка у формі кола, яка містить композицію з графічних елементів у вигляді листя каштана зі стиглими плодами, а також написи «Київський торт», виконані старослов'янським або подібним шрифтом, літерами червоного чи білого кольору на білому тлі або стрічці червоного кольору.

Відзначається, що подання такого позову обумовлене численними позовами корпорації Roshen, яка намагається заборонити компанії «Київхліб» використовувати як назву «Київський торт», так і зазначені елементи упаковки.

В якості аргументу на свою користь «Київхліб» заявляє, що підприємство виробляє «Київський торт» з 1967 року.

Судове засідання у справі призначено на 5 липня.

Нагадаємо, раніше АМКУ оштрафував компанію «Київхліб» на 219 тисяч гривень за використання оформлення торта «Казковий ключик», яке схоже на оформлення упаковки торта «Золотий ключик» виробництва дочірнього підприємства «Кондитерська корпорація Roshen».

 

За матеріалами: bigkiev.com.ua

© 2000-2018 НЦПТ