Контакты:

      + 38 (044) 599-77-51

 + 38 (099) 524-59-40

 + 38 (067) 160-160-2

Е-mail: ncptua@ukr.net

ncptua@rambler.ru

Microsoft заявила про купівлю GitHub

GitHub – найбільший веб-сервіс для хостингу IT-проектів і їх спільної розробки. Його використовують більше 28 млн розробників з усього світу, повідомляє 3Dnews.

Наслідком поглинання буде розвиток платформи. Розробники отримають ширші можливості на кожному етапі циклу створення програмного забезпечення. Використання GitHub на підприємствах буде спрощено і прискорено. Інструменти і послуги Microsoft будуть доступні ширшій аудиторії.

«Microsoft – компанія, яка ставить розробників на перший план. Об’єднавши зусилля з GitHub, ми зміцнимо нашу відданість свободі, відкритості та новацій в справі створення програмного забезпечення», – розповіла виконавчий директор Microsoft Сатья Наделла.

Microsoft придбає GitHub за $7,5 млрд. Поглинання завершиться до кінця поточного року. GitHub збереже свій дух орієнтації на розробників і буде діяти незалежно, щоб забезпечити відкриту платформу для всіх бажаючих. Розробники будуть як і раніше мати можливість використовувати мови програмування, інструменти та операційні системи за власним вибором для своїх проектів. Зможуть застосовувати код в будь-який операційній системі, хмарі і пристрої.

Новим виконавчим директором GitHub стане корпоративний віце-президент Microsoft Нет Фрідман. Відомий як засновник компанії Xamarin і прихильник ПО з відкритим вихідним кодом. Поточний керівник GitHub Кріс Ванстрат стане технічним фахівцем Microsoft.

© 2000-2018 НЦПТ