Контакты:

      + 38 (044) 599-77-51

 + 38 (099) 524-59-40

 + 38 (067) 160-160-2

Е-mail: ncptua@ukr.net

ncptua@rambler.ru

Патентні розбірки Qualcomm та Apple: з'явились нові деталі

Це рішення було прийнято після вимоги Apple відхилити спроби компанії Qualcomm домагатися попереднього відшкодування збитку.

Процес у цій справі повинен початися в наступному місяці в федеральному суді Сан-Дієго – рідному місті компанії Qualcomm.

  • У вересні 2018 року компанія Qualcomm подала позов до суду проти Apple, звинувативши корпорацію в корпоративному шпіонажі та крадіжці технологій процесорів лінійки Snapdragon. За словами компанії, купертінівці спеціально наймали корпоративних агентів, аби ті крали ідеї самої Qualcomm та передавали їх прямим конкурентам – компанії Intel.
  • У грудні 2018 року суд Німеччини задовольнив позов Qualcomm проти Apple та видав заборону на продаж деяких моделей iPhone, які оснащені модемами Intel та порушують патент на обладнання Qualcomm.
  • 1 лютого 2019 року компанія Qualcomm подала до німецького суду клопотання із проханням накласти значний штраф на Apple. Чіпмейкер звинувачує "яблучну" корпорацію в недотриманні судової заборони на імпорт та продаж моделей iPhone 7 та iPhone 8 в Німеччині.

Dell запатентував цікавий пристрій з гнучким екраном

Нещодавно Dell отримав ще один патент на гнучкий пристрій. На відміну від минулих, ця патентна заявка повністю орієнтована на ноутбук і режим відображення гнучкого пристрою. Згідно з інформацією, Dell багато років працює над різними концепціями складних, двоекранних і гнучких ґаджетів. Нині компанія ще нічого не виробляла з вищеперерахованих концепцій, але, схоже, шукає інноваційну ідею.

Вперше патент під назвою «Конфігурація та налаштування інтерфейсу екрана з гнучкою системою обробки інформації призначеного для користувача» був поданий корпорацією в січні 2017 року, а USPTO (United States Patent and Trademark Office) — в липні 2018 року. Те, що робить цю розробку унікальною серед інших патентів, так це дизайн і концепція. Пристрій буде складатися з декількох частин, що мають OLED-екрани. Як і будь-який мультиекранний пристрій, він також використовує шарнір для перемикання між різними форм-факторами.

У розділі формули винаходу і креслення, Dell пише, що пристрій може являти собою трьох або чотирьох кратну конфігурацію, або конфігурацію розкладачки. Термін «розкладачка» передбачає відносну орієнтацію обертання складеного корпусу для утримання екрану в положеннях перегляду на клавіатурі. У наведеному варіанті здійснення дисплей має безперервну плівку дисплея, таку як плівка OLED, яка розташована поверх складеного корпусу.

Sony запатентувала прозорий дисплей: як він працює

Японська компанія Sony зареєструвала новий патент, в якому описаний смартфон із незвичним дисплеєм. Виробник стверджує, що дві матриці новинки здатні бути "звичайними", напівпрозорими чи прозорими під час використання пристрою в різних режимах.

Про це повідомляє LetsGoDigital.

Читайте також: Samsung працює над абсолютно новим дисплеєм: деталі

Відповідно до опису, кожна з матриць здатна брати на себе роль основної або допоміжної. Залежно від того, яким боком апарат повернутий до користувача, обидві можуть регулювати свій рівень підсвічування і світлопроникності.

У тому ж патенті описані два варіанти складних смартфонів з такими дисплеями. Один з них складається подібно до вже представлених моделей інших виробників, другий – скручується в рулон.

На жаль, реєстрація патентів абсолютно не означає того, що в майбутньому їх власник обов'язково випустить подібний пристрій.

McDonald's судится с украинской компанией и Минэкономразвития

Американская компания McDonald's судится с украинским холдингом "Аскания-Трейдинг" из-за использования последней торговых марок Mc'Corn и McCorn

Компания McDonald's просит суд запретить использование торговых марок Mc'Corn и McCorn, продукты под которыми производит украинский холдинг "Аскания-Трейдинг", говорится в определении Хозяйственного суда Киева от 29 ноября.

Об этом сообщает ЛигаБизнесИнформ.

Согласно материалам дела, американская McDonald's International Property Company (штат Делавер) подала иск к украинскому Министерству экономического развития и торговли и киевскому ООО "Аскания Трейдинг" с требованием запретить использование торговых марок Mc'Corn и MacCorn.

Американская компания требует запретить "Аскании-Трейдинг" использовать и передавать право собственности на знаки для товаров и услуг по свидетельствам Украины №130111 и №130112 от 11 октября 2010 года другим лицам или отказаться от указанных свидетельств на знаки для товаров и услуг.

Судебные тяжбы длятся уже третий месяц, но подготовительное заседание по делу все время переносят, в связи с чем процесс затягивается.

Mc'Corn считается собственным брендом "Аскании Трейдинг". Продукция под ТМ Mc'Corn выпускается в сотрудничестве с крупнейшим европейским производителем попкорна для приготовления в микроволновой печи датской компанией Popz Holding LLC.

СПРАВКА

Компания-импортер "Аскания Трейдинг" была основана в 1998 году и является фундаментом группы компаний "Аскания FMCG". Основателями компании, по данным YouControl, являются Валентин Пономаренко и Олег Журавский.

На протяжении последующих лет создавались компании, задействованные в разных сферах деятельности: транспортно-логистические услуги; импорт, дистрибуция и собственное производство замороженных продуктов питания; импорт и дистрибуция кофе и кофейного оборудования; производство продуктов питания; выращивание цветов; импорт и дистрибуция автозапчастей и шин; производство и дистрибуция продукции электротехнического назначения и других.

В марте 2014 года создана группа компаний "Аскания FMCG". Она стала своего рода консультативно-управленческой площадкой для более тесного и регламентированного сотрудничества пяти компаний.

"Аскания FMCG" вместе с 9 компаниями входит в крупный разнопрофильный холдинг "Аскания"

LG патентует смартфон с дыркой в экране, сужающийся к торцу

Издание LetsGoDigital обратило внимание на недавно полученный LG патент, описывающий способ размещения фронтальной камеры в безрамочном смартфоне. Согласно патенту, дисплей должен иметь вырез в отрыве от верхней части дисплея. То есть между рамкой и камерой должно оставаться пространство, на котором будет изображение. Подобные прототипы уже всплывали в Сети, но у LG «пирсинг» продолговатый – как предположил Ice Universe, в нём расположится двойная камера.

На схемах изображены изогнутые и плоские дисплеи с вырезом по центру, справа и слева, а также экранный шлейф в нижней части. Любопытно, что изогнутый вариант имеет сгиб только справа, как у Samsung Galaxy Note Edge. Непонятно, увидим ли мы такой дисплей в смартфонах LG, да и очевидной пользы от такого дизайна нет.

© 2000-2018 НЦПТ